Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #7 - 4home, Jan Skalický - CMO

#7 - 4home, Jan Skalický - CMO

Obrázek epizody #7 - 4home, Jan Skalický - CMO

Poslechněte si podcast

16. 6. 2020

46 min

Ovlivnila koronakrize e-shop 4home.cz? O tom bude řeč v sedmém díle Z-Talks. Marketingový ředitel 4home Jan Skalický prozradil, že růst byl v té době enormní, a vy si můžete poslechnout, jak se s tím firma vyrovnala a jaké změny bylo třeba udělat. Dále Jan představí, jak u nich funguje marketing a logistika a jak manažují zahraniční trhy, velmi podrobně se také rozpovídá o tom, jak se jim podařilo vstoupit na maďarský a ruský trh. Milana bude zajímat i spolupráce s agregátory a jaké kanály jsou pro 4home top v ČR i v zahraničí.

Popis podcastu

Příběhy značek a profesionálů z oboru přímo do vašich uší. To jsou Z-Talks, rozhovory s marketingovými odborníky a osobnostmi české e-commerce. Na zkušenosti se jich ptá Milan Šmíd, CMO Zásilkovny.