Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody O práci záchranáře a výstupu na osmitisícovku s horským náčelníkem René Mašínem

Z Podpalubí

Freelo

Byznys

O práci záchranáře a výstupu na osmitisícovku s horským náčelníkem René Mašínem

Obrázek epizody O práci záchranáře a výstupu na osmitisícovku s horským náčelníkem René Mašínem

Poslechněte si podcast

2. 2. 2023

50 min

O epizodě podcastu

Opravdový kapitán (samozřejmě oficiálně náčelník) Horské služby René Mašín v podcastu povyprávěl o práci horského záchranáře, jejich specificích i extrémních situacích, které jeho tým může zažívat. Nechal nás nahlédnout i na svou osobní cestu k této pozici, která začala už v dětství a osvětlil, co všechno musí zájemce o práci u Horské služby splnit. S Karlem probrali třeba i aplikaci Záchranka. Pokud vás zajímá, jak tyto a další technologie horští záchranáři při své službě využívají, podcast do uší a vzhůru za poznáním.
Opravdový kapitán (samozřejmě oficiálně náčelník) Horské služby René Mašín v podcastu povyprávěl o práci horského záchranáře, jejich specificích i extrémních situacích, které jeho tým může zažívat. Nechal nás nahlédnout i na svou osobní cestu k této pozici, která začala už v dětství a osvětlil, co všechno musí zájemce o práci u Horské služby splnit. S Karlem probrali třeba i aplikaci Záchranka. Pokud vás zajímá, jak tyto a další technologie horští záchranáři při své službě využívají, podcast do uší a vzhůru za poznáním. ?Co všechno jsme probrali? -Jak se stát horským záchranářem a co všechno je nutné splnit -Jaké zásahy jsou nejnáročnější -Kolik zachraňuje Horská služba lidí -Jaké jsou nejvíce a nejméně rizikové aktivity na horách -Jak je práce záchranáře náročná psychicky -V čem je specifický prosinec na horách -Aplikaci Záchranka -Jaké oblíbené kopce René vyšlápnul -Jak vypadá jeho práce jako náčelníka HS -Jaká je příprava na výstup na osmitisícovku -Jak vypadá cesta na osmitisícovku -Jak se chodí na záchod v Himalájích -Jaké situace na hraně zažil v horách -Kdy by si měl člověk zavolat pomoc ? Kam dál? Facebook Horské služby: www.facebook.com/horskasluzba.cz/ Instagram Horské služby: www.instagram.com/horskasluzba/ Aplikace Záchranka: https://www.zachrankaapp.cz/ Freelo: www.freelo.io/cs Blogpost: https://blog.freelo.cz/o-praci-zachranare-s-rene-masinem/

Popis podcastu

Z Podpalubí… tam, kde všechno vzniká, kde slyšíš ten pravý cvrkot byznysu – nápady, strategie, podnikatelské lekce i fuckupy.