Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Martin Hakl, co-owner Solidpixels: „Šablona je u nás zakázané slovo“

Z Podpalubí

Freelo

Byznys

Martin Hakl, co-owner Solidpixels: „Šablona je u nás zakázané slovo“

Obrázek epizody Martin Hakl, co-owner Solidpixels: „Šablona je u nás zakázané slovo“

Poslechněte si podcast

1. 3. 2021

1 hod 7 min

O epizodě podcastu

Martin Hakl je spolumajitel digitální agentury Breezy a platformy na tvorbu webu Solidpixels. SaaSový produkt Solidpixels pomáhá uživatelům automatizovat tvorbu webu bez nutnosti technických znalostí. Své know-how sdílí prostřednictvím sdružení podnikatelů Red Button. Martin je nadšenec do běhání. Už 7 let spolupracuje s organizací RWTTC podporující v běhu děti a vozíčkáře, kteří sami běžet nemohou. Je editorem běžeckého časopisu B running, který klade důraz na poctivou žurnalistiku.
Martin Hakl je spolumajitel digitální agentury Breezy a platformy na tvorbu webu Solidpixels. SaaSový produkt Solidpixels pomáhá uživatelům automatizovat tvorbu webu bez nutnosti technických znalostí. Své know-how sdílí prostřednictvím sdružení podnikatelů Red Button. Martin je nadšenec do běhání. Už 7 let spolupracuje s organizací RWTTC podporující v běhu děti a vozíčkáře, kteří sami běžet nemohou. Je editorem běžeckého časopisu B running, který klade důraz na poctivou žurnalistiku. ? Co všechno jsme probrali? - Vznik Solidpixels a vizi do budoucna - Vývoj SaaS produktu - Porovnání s WordPress a Squarespace - Bezpečnost webových stránek - Agentura vs. Vývoj jedné platformy - Solidpixels academy - Tipy na pracovní nástroje - Týmové workflow - O platební bráně Stripe - Koncepty k tematickým webům - Od Breezy k tvorbě webu - Jak se Martin nadchl pro běhání - O tréninku na Bostonský maraton - Podnikání není pro každého - Remote office a práce od moře - Síť Red Button Kam dál? Web Solidpixels https://www.solidpixels.net/cs Solidpixels academy https://academy.solidpixels.cz/ Freelo https://www.freelo.cz/cs