Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Václav Varaďa k titulu: Dojalo mě to, je neskutečné to urvat třikrát po sobě

ZET Cup

Rádio Zet

Zpravodajství

,

Společnost

,

Sport

Václav Varaďa k titulu: Dojalo mě to, je neskutečné to urvat třikrát po sobě

Obrázek epizody Václav Varaďa k titulu: Dojalo mě to, je neskutečné to urvat třikrát po sobě

Poslechněte si podcast

2. 5. 2022

16 min

O epizodě podcastu

„Je to neskutečné. Je to krásné završení pětiletky, kterou jsem u Ocelářů strávil. Hrozně moc si toho vážím a budu na to dlouho vzpomínat. Udělali jsme maximum,“ říká trenér hokejového týmu Oceláři Třinec Václav Varaďa k mistrovskému hattricku v české extralize. A právě Varaďa byl hostem sportovního magazínu Z Cup na Rádiu Z.
Třinečtí hokejisté v šestém utkání finále porazili Spartu 2:1 a po výhře 4:2 na zápasy získali Masarykův pohár. „Bylo to o dennodenní tvrdé práci. S realizačním týmem jsem pečlivě vybíral hráče, kteří přicházeli a těší mě, že jsem se v nich nespletl. Tým, který jsem vždy měl, chtěl hrozně vyhrát a dělal pro to maximum,“ dodává dojatý Varaďa.

Varaďa s velkým předstihem oznámil, že tato sezóna pro něj bude na třinecké střídačce poslední. Po finálovém zápase vysvětlil, že se s vedením klubu rozešel ve vizích. „Žádnou nabídku v tuhle chvíli na stole nemám. Kontaktovaly mě týmy jak v Česku, tak v zahraničí. Ale všem jsem říkal, že se tím nechci zabývat a že se chci před koncem sezóny stoprocentně soustředit,“ zakončuje Václav Varaďa.

Celý rozhovor moderátora Jana Hlocha s trenérem HC Oceláři Třinec Václavem Varaďou si poslechněte zde: