Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Leopold König k Závodu míru: S pořadateli vybíráme to nejtěžší, co nám hory nabízejí

ZET Cup

Rádio Zet

Zpravodajství

,

Společnost

Leopold König k Závodu míru: S pořadateli vybíráme to nejtěžší, co nám hory nabízejí

Obrázek epizody Leopold König k Závodu míru: S pořadateli vybíráme to nejtěžší, co nám hory nabízejí

Poslechněte si podcast

9. 5. 2022

20 min

O epizodě podcastu

„Podmínky si nemůžeme vynachválit. Kopce, kvůli kterým v Jeseníku převážně jsme, jsou absolutně bez jakékoliv konkurence. S pořadateli vybíráme to nejtěžší, co nám hory nabízejí. Snažíme se to udělat pestré, protože divácky asi není nic zajímavějšího než vidět jezdce v nejtěžších kopcích u nás,“ popisuje Závod míru silniční cyklista Leopold König, který byl hostem sportovního magazínu Z Cup na Rádiu Z.
König nechtěl specifikovat, na koho se diváci cyklistiky mohou těšit. „Je těžké to předvídat, jezdci teprve začínají sezónu a v nejtěžších závodech se teprve profilují. Za sebe ale musím říct, že jako česká reprezentace budeme mít na startu jedno z nejlepších seskupení za poslední léta. Divákům ale mohu slíbit, že pokud se tam ukážou, tak pravděpodobně nějakého budoucího vítěze Tour de France na silnicích Jeseníku uvidí,“ zakončuje König.

Celý rozhovor s moderátorem Janem Hlochem a silničním cyklistou Leopoldem Königem si poslechněte zde:

Popis podcastu

Sportovní magazín Rádia ZET. Poslouchejte každé pondělí.