Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 7samurajů vol.2 #06: Japonský humor

Yatta | Podcast o Japonsku

Daniel Šácha

Cestování

7samurajů vol.2 #06: Japonský humor

Obrázek epizody 7samurajů vol.2 #06: Japonský humor

Poslechněte si podcast

25. 11. 2022

12 min

Máte rádi japonský humor? Já ano! Hlavně komediální duo Downtown a jejich kolegy z Gaki no Cukai. No a právě humoru, zábavě a vtipným situacím spojeným s Japonskem jsme se věnovali v šesté epizodě anketní série 7samurajů. Přeji příjemný poslech! Koho se ptám? Tady jsou mí skvělí hosté: 1) Markéta (JapaMaru) Glaslová, tlumočnice, překladatelka a lektorka japonštiny 2) Bára Žižková, profesionální ilustrátorka, jejíž tvorbu Japonsko výrazně ovlivnilo 3) Jakub Stříbrný, zkušený překladatel japonské mangy 4) Simona Dvorská, která už řadu let žije v Japonsku a pracuje mj. pro Ghibli 5) Karel Doležal alias Charlie, tatér z Ostravy, který se jako jediný Čech věnuje japonskému tetování technikou tebori 6) Eliška Konůpková, studentka japanologie a odbornice na tradiční japonské cukroví (wagaši) >>> BONUSOVÝ OBSAH najdete na Pickey a Patreonu: www.pickey.cz/yatta www.patreon.com/yattacz --- Velké díky všem podporovatelům. A hlavně pak: Lucie Koubek, Táňa Beranová, Iva Pichlíková, Matěj Drábek, kika, Jan Hemerka, Matěj Ostrčil, Michal Vaněk, Lenka D., Martin Kryskiv, hanicek, Martin Bartoš, Martina Hagenová. Jste nejlepší!

Popis podcastu

Zajímáte se o Japonsko? Nejste v tom sami. Pravidelné týdenní novinky ze země samurajů prokládám tematickými podcasty o všem, co je dobré znát – ať už vyrážíte na svou první cestu, nebo jsou pro vás japonské ostrovy druhým domovem.