Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody X Talk | „Stát musí zaplatit škody, které způsobil. Řešení je rozdat peníze. Ruský agent? Nevěřím, týdeník Respekt jsem neotevřel od roku 1995. Skutečným rizikem je Čína.“ – říká Marek Benda.

XTV

Luboš Xaver Veselý

Zpravodajství

X Talk | „Stát musí zaplatit škody, které způsobil. Řešení je rozdat peníze. Ruský agent? Nevěřím, týdeník Respekt jsem neotevřel od roku 1995. Skutečným rizikem je Čína.“ – říká Marek Benda.

Obrázek epizody X Talk | „Stát musí zaplatit škody, které způsobil. Řešení je rozdat peníze. Ruský agent? Nevěřím, týdeník Respekt jsem neotevřel od roku 1995. Skutečným rizikem je Čína.“ – říká Marek Benda.

Poslechněte si podcast

7. 5. 2020

27 min

Marek Benda (* 10. listopadu 1968 Praha) je český politik, člen Občanské demokratické strany. Jde o nejdéle sloužícího poslance v novodobé historii. Jakou by dal známku těm, kteří řídí zemi? Je podle něj tajná služba v souvislosti s kauzou ricin na vyměnění ?