Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody X Talk | „Nikdy jsem nebyl v úkrytu. Jsem lidovec pěšák. Projekt nemocnice za Zlínem vyjde na 200 až 300 milionů. Křeček v Brně mi nevadí, na D49 ano.“ – říká hejtman Jiří Čunek.

XTV

Luboš Xaver Veselý

Zpravodajství

X Talk | „Nikdy jsem nebyl v úkrytu. Jsem lidovec pěšák. Projekt nemocnice za Zlínem vyjde na 200 až 300 milionů. Křeček v Brně mi nevadí, na D49 ano.“ – říká hejtman Jiří Čunek.

Obrázek epizody X Talk | „Nikdy jsem nebyl v úkrytu. Jsem lidovec pěšák. Projekt nemocnice za Zlínem vyjde na 200 až 300 milionů. Křeček v Brně mi nevadí, na D49 ano.“ – říká hejtman Jiří Čunek.

Poslechněte si podcast

4. 3. 2020

23 min

Má senátor a hejtman Zlínského kraje Jiří Čunek radost z nového ombudsmana? Jak vnímá demonstrace proti Stanislavu Křečkovi z dílny spolku Milion chvilek. Překvapují jej aktuální předvolební průzkumy a nízké preference TOP 09? Jak hodnotí nového šéfa KDU-ČSL? Bude nakonec stát zbrusu nová nemocnice za Zlínem? A je v Česku ohrožena demokracie?