Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

XTV

Luboš Xaver Veselý

Zpravodajství

(ne)Bezpečně | „Osobní údaje se v digitálním světě přeprodávají. Člověk má právo dozvědět se, jak se firmy dostaly k jeho k telefonnímu číslu. Časem přijdou velké pokuty.“ – říká konzultantka v oblasti ochrany soukromí Eva Škorníčková.

Obrázek epizody (ne)Bezpečně | „Osobní údaje se v digitálním světě přeprodávají. Člověk má právo dozvědět se, jak se firmy dostaly k jeho k telefonnímu číslu. Časem přijdou velké pokuty.“ – říká konzultantka v oblasti ochrany soukromí Eva Škorníčková.

Poslechněte si podcast

26. 2. 2020

21 min

Je naše země opravdu bezpečná? Bude tomu tak i v budoucnu? Hosté našeho nového pořadu(ne)Bezpečněodpovídají na otázky typu: Jaké hrozby nás čekají dnes a zítra? Co dělá pro bezpečí stát a co pro něj můžeme udělat my sami? Naším dnešním hostem je přední konzultantka v oblasti ochrany soukromí a IT bezpečnosti Eva Škorníčková. Ta je i členkou pracovní skupiny Úřadu vlády k legislativě ochrany osobních údajů. V minulosti působila jako konzulka v Kanadě. Hovoří k tématu GDPR.

Popis podcastu

XTV.cz - Nezávislá internetová televize