Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

What Jane Read

Elite Bloggers Podcasts

Zábava

Romantika v knihách, adorace Vilikovského & Ron a Hermiona forever

Poslechněte si podcast

28. 4. 2022

47 min

Že nevíte, co čekat podle názvu epizody? Nó, všelicos! S kamarádkou a bookstagramerkou Zuzkou z IG @fromtimetotime.sk jsme si daly téma "lásky a vztahy v knihách", abychom oslavily přicházející první máj a povídaly si. O romantický literatuře jako takový a co to vlastně je, o young adultovkách, Utrpení mladého Werthera i o Lence Lanczový. Taky jsme adorovali Pavla Vilikovského, ze kterého Zuzka cituje, krkolomně se snažím vysvětlit, proč mě neba Dej mi své jméno, samozřejmě jsem do epizody vecpala Malý život a nerdovskou poznámku na téma Ron a Hermiona jsou boží pár.

Popis podcastu

Jane je holka od knih, která nadevše zbožňuje čtení, kafe & deštivé víkendy. Jednou za čtrnáct dní ve čtvrtek si popovídám s lidmi o knihách a o dalších věcech, co mě ba (od ilustrací až po seriál Přátelé). V tomhle knihomolském audiodoupěti bude dobře každému, kdo adoruje Hermionu Grangerovou, Chandlera Binga, pěknou keramiku, kafe a voňavé svíčky. Díky, že posloucháte!