Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Vytoč mámu

Evropa 2

Zábava

U TOMÁŠOVÝ MÁMY byl zátah policistů

Play

Poslechněte si podcast

6. 8. 2019

01:57

Úlet, realita nebo fikce? Tohle musíte slyšet! Máma Tomáše Zástěry každé odpoledne v éteru Evropy 2. Budete ji milovat! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

Vytoč mámu Posloucháte odpolední show Evropy 2 No a my se vracíme zpátky k běžnému módu To znamená že volám mámě každý všední den na dnešek úterý j68 není výjimkou Tak já vytáčím Nazdar s tímto je Ahojky Tomášku Já jsem si to číslo uložila aby si to dělám blbě vždycky sebou Abych se ještě Co horšího furt nepřestala tak blbě zapotilová co se děje všechny Včera to tady bylo veliký Hele Ježišmarja no tady já tě tak děláš No tak tam fakt docela v sobě No já nevím no nic a nikdo mi nic neřeklkoukala i na zprávy Jestli to třeba nebo ve zprávách že si tam někdo někoho nezapíše nebo něco zavřená to škola přes prázdniny jestli oni tam nepřišli na třídní schůzky policajti dělali z toho ústředny na nějaký pro a proto proškolení No to je možné ho tam dělali No tak jí prostě jenom že mě někdo staral celý život jsem se ptala jenom já Ne tak vypadá to data voláme si zítra řekneme si jo Tak čau