Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Vytoč mámu

Evropa 2

Zábava

TOMÁŠOVA MÁMA zkouší aplikaci na stáří

Play

Poslechněte si podcast

9. 8. 2019

02:08

Úlet, realita nebo fikce? Tohle musíte slyšet! Máma Tomáše Zástěry každé odpoledne v éteru Evropy 2. Budete ji milovat! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

Vytoč mámu Zdravím při pátku z odpolední show Evropy 2 Ai dnes Nabízím tak zvané To je taková speciální droga SPD a to je pravidelná dávka emocí O to se postarám Moje máma tak já vytáčím neznámé číslo aspoň pro mě aby poslouchejte co se z toho urodí Ahoj tady poslouchají Kollárovci mi tady hraje nota to neznáš asi ti to teď pustila na Šlágru je takový starý Ne no to jako aplikace na telefonu a ta ti udělá jako starší nebo to vypadá jak nebo to ukazuje jak budeš vypadat jako starší nebo starájaká aplikace to že ty by ses to vyfotila a spustil tu aplikaci abych to udělal tak tam bude už jenom hrobeček s křížkem a nezapomínáme Hele mě to zajímalo jestli neexistuje nějaká aplikace která by mi ukázala že bych měla všechno hlavě v pořádku No tak myslím že to takhle dobrou aplikace ještě nikdo nevymyslel mami to je tak složité že to nejde To se nedá to je škoda já to mám na to někdo přijde tak uvidíš přijdeme s křížkem po funuse ukázka toho jo když ze sebe nebo z tebe vznikne to nejlepší a ještě se to by lepší tak ti to už ukáže jak to vypadá to jsem játeď to bylo moc dlouhý a náročný a vůbec nerozuměla O kolik se předloni tak zavoláme v pondělí ale já to pochopíš přes ten víkend jo tak jo tak jo tak zatím čau ahoj