Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Vytoč mámu

Evropa 2

Zábava

TOMÁŠOVA MÁMA vysvětluje TOMÁŠOVI rozdíl v masážích

Play

Poslechněte si podcast

25. 10. 2019

02:05

Úlet, realita nebo fikce? Tohle musíte slyšet! Máma Tomáše Zástěry každé odpoledne v éteru Evropy 2. Budete ji milovat! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

Vytoč mámu je pátek Posloucháte odpolední show na Evropě 2 a uslyšíte mámu jo jo prodloužený víkend Já tam asi opět nezavítá Protože zítra jdu na thajskou masáž jsem si předtím od beaty to nepříjemné to jí právě dnes zavolat a sdělit jí to Nazdar ahoj pátek konečně viď Já jdu v sobotu nechám se pěkně jdu na thajskou masáž normálně seriózní naprosto normální masáž prosím tě já nevím co si představuješ to jsem viděla jsi moc filmu nebovyprávěli nějaké lidi něco ten normální klasická masáž namasíruje těsto a končí to normálně nic prosím tě stál to asi 2000 je ale to mi právě se platí za a za tři stovky To jsem ti je to zajímavé normální masáže happy end buď v klidu mám a mám o víkendu jako Silvestr bez ohňostroje ale to z Prahy takže v klidu tak vy buďte doma já budu radši domů a budu čekat až budeš doma Čekej a zavoláme si v pondělí nikam nechoďkdo začal v úterý čau ahoj čau