Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Vytoč mámu

Evropa 2

Zábava

TOMÁŠOVA MÁMA sní jaké by to bylo, kdyby byla bohatá?

Play

Poslechněte si podcast

3. 10. 2019

01:48

Úlet, realita nebo fikce? Tohle musíte slyšet! Máma Tomáše Zástěry každé odpoledne v éteru Evropy 2. Budete ji milovat! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

Vytoč mámu odpolední show na Evropě 2 a ono zase máma zase ta máma včera byla pochopitelně smutná v rámci události které se staly já věřím tomu že dneska už bude v plné formě a že se zase nebudeme stačit divit mi tomu věřím tak já vytáčím Tomáši ahoj No hele já měla jsem něco Já se těším až ti to všechno povyprávím teď máme trochu No jedině jedu já jsem ti měla stejně ale mně se ti ani nechtělo vzbudit Mě se zdálo že jsem šíleně bohatá a nesmírně bohatá je to projevoval joNo já jsem pro je stopy lasice penězích ale měla jsem krásný a utáhl a jsi měla pěkný design a svalnaté já se vzbudím Helena se vedle mě táta peněžence prázdnou lednici taky je to normální tohleto No to je vždycky z toho probudím a ne takhle dobrá zpráva nebo dobré znamení je že už jsem šílená Takže to znamená že jsem na dobré cestě lásko prosím tě já si myslím že Bohatým Lidem se už nic nezdá to všechno mají být co s tím se nemusí nic dávno co si může zdát o pravé lásce o hezkém cituo tom co ty Jo dobrý tak jo ahoj nazdar