Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Vytoč mámu

Evropa 2

Zábava

TOMÁŠOVA MÁMA si stěžuje na svého manžela, který je nějaký divný

Play

Poslechněte si podcast

22. 10. 2019

02:00

Úlet, realita nebo fikce? Tohle musíte slyšet! Máma Tomáše Zástěry každé odpoledne v éteru Evropy 2. Budete ji milovat! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

Vytoč mámu a čas na to zavolat mámě to taky tady na Evropě 2 no ale co se stane to je věc na Jasná naopak vytáčím ještě ty jsi do toho chyběl tady co se děje Nazdar ahoj já nevím co a nebo mu je blbě Nebo nevím no tak není čemu divit ale chudák Jani Koukám už tři dny cucá bonbón Tomáši neměla bych mu ho rozbalil co se děje já tě vzbudil To podle mě takhle On se s tím narodil a dlouho dlouho to přede mnou tak na druhou stranu je obdivuhodné jak dlouho spolu jste vlastně já nevím 26 let nebo kolik tak to ani nepočítám ty přidej ne si myslím nomožná ubírám viď To je jako Jasně že jo Tak to se nedivím že nevydrží potom že jo vždycky tak pitomý přirovnání to váhy jak můžeš přirovnat našeho tátovi ani já nevím s nějakým Captain Schettino Co je to náš táta není pravda já jsem s tebou jako o poznání méně teda musím říct že ten bonbonů začínám co se taky několik dní jako tak si ho rozbalil a čau čau čau ahoj