Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Vytoč mámu

Evropa 2

Zábava

TOMÁŠOVA MÁMA si stěžuje na chlapy, že potřebují pořád podporu!

Play

Poslechněte si podcast

7. 11. 2019

03:34

Úlet, realita nebo fikce? Tohle musíte slyšet! Máma Tomáše Zástěry každé odpoledne v éteru Evropy 2. Budete ji milovat! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

Vytoč mámu je pátek Posloucháte odpolední show na Evropě 2 A my budeme volat mámě po 558 Ano konkrétně pro tebe a pak mi to říci je to poslední volání gdovín Jak dlouhou dobu jestli vůbec ne poslední No právě a je potřeba to mámě oznámit ona to neví a tak hele Hlavně že tady budeš Ty nosit jenom je to tvoje máma díky bohu Tak já jdu Naposledy pro tebe ano Tomáši ahoj Dobrý den mám pro tebe mám pro tebe zprávu která Ona není vlastně až tak smutná ale je taková dojemná No řekni to máš to říct nebo já No tak v tomhle složení dnes volám a minimálně na dlouhou dobu naposledyno no tak tomu nerozumím teď takže maminko je možné kokote nám končí protože se bude starat o dcerušku No já jsem přepálila start nedá se nic dělat Verunko já ti to nechtěla říkat ale já to vím já jsem na to míša od samého začátku že jsi se takhle rychle vrátila Zkrátka a dobře Je to tak všechno musím končit nedá se nic dělat mohla jsem si vybrat a prostě není že jo Já nevím protože jak jsem já tady jsi byla v práci tak potom už nedělám v televizi a Hlavně si nezapomeň pořídit k antikoncepcido práce nepodíváš Hele antikoncepci její asi šest měsíců je nejlepší antikoncepce nechat rozsvíceno že jo ale u vás to je úplně v pohodě A co nesmíme tak se rozluč Coco nějak hezky a nebudeme se tomu smát ale s kým tam budeš že bych přijela zase na rozlučce všechno se to pak Verunko tak já ti teda přeji hodně štěstí hodně ne A co se dává k narozeninám a dáme si máme na sebe telefon se zahřívá ne ne teď jdu chvíli jo tak nic no tak čauNehlídám Ne ne ne To nemyslím jenom buďte na toho to máš taky někdy hodná já na něj třískat pohrabáčem Dobrý den měj se taky krásně opatrujte hlavně tu malou nám to nech taky ukázat na vesnici Vždyť je tady pěkně Ahoj Verunko Ahoj Ahoj Verunko Ahoj