Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Vytoč mámu

Evropa 2

Zábava

TOMÁŠOVA MÁMA se ztratila v rádiu? Kde byla?

Play

Poslechněte si podcast

15. 8. 2019

01:35

Úlet, realita nebo fikce? Tohle musíte slyšet! Máma Tomáše Zástěry každé odpoledne v éteru Evropy 2. Budete ji milovat! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

novinka od Mirai Hometown Evropa dvě odpolední show a já vysílám a tento týden do konce tohoto týdne tedy Se svojí mámou ale teď aktuálně tady není někam si odběhla mám divné tušení kde asi Je nicméně abychom vyplnili čas a v klidu si užili nějakou informaci tak jsem našel že na Aljašce je hotel nebo byl Hotel Aurora tak se jmenoval a to byl hotel celý z ledu Představte si takovýto ledový Hotel já tady ten byl skutečně kompletně úplně celý sledu obrovská vstupní hala střecha strop prostě všechno z ledu bar skleničky všechno ledové No a nakonec když to chtěli schválit Respektive když měli dělat kolaudaci tak to zakázali z důvodu hasiči teda že tam nejsou hasiči hasiči trysky na Na hašení požáru jo takže asi nedošlo že když to začne hořet tak vlasy to začne odsávat a samo souhlasí tak to zakázali zrušili a co jí to zavřeli tak jenom když to ukážete uděláte představu že chcete třeba něco schválit a kolaudovat a oni vám to nepovolují na Aljašce to může být ještě horší pravděpodobněMami já už je tady kdysi byla já jsem tady museli improvizovat sám A víš a on mi tam vyprávěla ky nesmysly Mě to nezajímá blbosti že jo ale furt mě ty oči zářily Já jsem se styděla říct že jo že má rozeplé kalhoty pozoru Ne nevím já jsem tam spíš Viděla toho skladníka spícího