Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Vytoč mámu

Evropa 2

Zábava

TOMÁŠOVA MÁMA se rozčiluje, že jí je z croassantu blbě

Play

Poslechněte si podcast

24. 9. 2019

02:09

Úlet, realita nebo fikce? Tohle musíte slyšet! Máma Tomáše Zástěry každé odpoledne v éteru Evropy 2. Budete ji milovat! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

Vytoč mámu pozorovali No a čas No jasný volat mámě já řeším když se říká středa volat mámě třeba tak jestli něco na úterý nemusím ale každý den v úterý voláme masakr a bolí mě hlava třeští mě hlava z těch CrossFit Uranus nafouklý Břicho mám já na to můžu vypadnout co je dobrý den volám a hrozně mě to mám říct nebo krátce po ránu blbě Já jsem si vzala a mám nafouklé břicho a mě to dobřeCo jsi koupil takové ty šátečky nebo co to je No to nevím tak ti bude nutit Já jsem si No nebudu Hele asi nestihnu říct ale nic a pak už mi nezavoláš tak to jsem ti chtěla říct nebo jak tomu říkáš nafouklé a bude ti zase dobře nechtěla jsi říct zavoláme zítra ne To bude nejlepšía zítra zase až tak jo zítra zítra už taky budu vědět Čau Ahoj