Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Vytoč mámu

Evropa 2

Zábava

TOMÁŠOVA MÁMA se diví, že se o malou EMU nestará manžel

Play

Poslechněte si podcast

7. 10. 2019

02:10

Úlet, realita nebo fikce? Tohle musíte slyšet! Máma Tomáše Zástěry každé odpoledne v éteru Evropy 2. Budete ji milovat! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

Vytoč mámu Evropa a odpolední show Koko se stará o svojí dcerušku Emičku který je dneska špatně nemocná tak doufejme že moje máma se postará Dneska u mě když jsem tu sám Jdu vytočit A jo Čau mámo ahoj ahoj ahoj jsem tady sám dneska jak to ale 7K malá Ema od Koko blinká tak jsi měla k doktorovi víš Tak manžel prosím tě taky pracuje a stará se jinak takže tentokrát to bylo na ní jako na mámě a jako on a jinak hrozí šikovný to zase jinak se stará on prostě se stará o Emičku přebaluje jí uspává jí vozí hlídá i když třeba vysíláme nekouří nepije No prostě jinak Je úplně skvělý takže zase co co říci noJá přemýšlím jak dlouho že prostě šikovnej akorát No to by ho chtěla vidět Hele náš táta taky je šikovný a podívej se jak to tady já to s ním vypadá teď o víkendu Heli příště namazanej se nejsem hotel v obýváku je tam prosím tě díky lehnout co se tady máš po kuchyni a víš co mi řekla nic že si půjdeme lehnout a jsou kolony projede postel pro mě to úplně vyrazil o chlapovi to jestli je to pravdaTomáši tak co to co to a tamto ahoj