Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Vytoč mámu

Evropa 2

Zábava

TOMÁŠOVA MÁMA se diví, že jí říká KOKO, že si má s česnekem popovídat!

Play

Poslechněte si podcast

31. 10. 2019

01:54

Úlet, realita nebo fikce? Tohle musíte slyšet! Máma Tomáše Zástěry každé odpoledne v éteru Evropy 2. Budete ji milovat! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

Vytoč mámu dcera Máma říkala že bude něco dělat Já si nepamatuju přesně co Nějakou aktivitu kdy jsem byl na zahradě Co No tak já už nebudu dát jí dát svojí a šedou mozkovou kůru i zavolám tumoru No zdar prý den čau Ahoj Verunko Počkej já se česnek tě zná musí se to nasázet taxi sází teď naposled nescházím No a už to máte hotové bylo by dobré si s ním popovídat potom hnedka No s tím česnekem a proč bych si měla povídá s česnekem a jsem blbla nebylo mladá Nedávno jsem to četla věci co říkají že si s těma rostlina má člověk má prostě povídat a potom třeba líp kvetouco rodí A tak je to prostě pro mě pozitivní zkusím třeba urazit nevím Hele nevíš jak se říká že když ty s těma rostlinami a tak povídá že to líp roste a tak škoda že jsme nemluvila mezi nožičky jsem byl malý tak teď se stalo Tomáši No jo no tak snad čau čau