Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Vytoč mámu

Evropa 2

Zábava

TOMÁŠOVA MÁMA řeší, že neví jak naložit s informací, že je TÁTA nevěrnej

Play

Poslechněte si podcast

13. 11. 2019

02:15

Úlet, realita nebo fikce? Tohle musíte slyšet! Máma Tomáše Zástěry každé odpoledne v éteru Evropy 2. Budete ji milovat! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

Vytoč mámu Evropa 2 vašich uších a čas volat mámě ono bohužel matka moje nebude jenom ve vašich uších ale věřte mi zůstává velmi dlouho a našich hlavách Ahoj Zuzanko ale nic se neděje prosím tě dotaz Byla tam můra od vedle a taky nemá nic lepšího na práci Teď zase řešil a našeho tátu sousedka nebo na to říkala nebo to řešila a říkala to říkala prosím tě že táta běhá za mladým a holkama co to je za blbost si někdy viděl aby Náš táta běhat za holkamataky že ho někdo normální Hezky staráš pečují o sebe pleťovou masku si měla nedávno teď jsem to co je to šťabajzna dneska máte zase mikinu ne podezřelé a koukají jenom půlku Ježíš na bulku taky je tam budeš mít bulek hrozně moc kolem sebe vyfotit vázanýJá jsem taky hotová ten o sebe tak zavoláme si zítra Jo tak dobře no a zítra Hlavně Tak to nebudu doma tak čau ahoj Zuzanko