Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Vytoč mámu

Evropa 2

Zábava

TOMÁŠOVA MÁMA řeší jaké jsou sexuální orientace?

Play

Poslechněte si podcast

9. 9. 2019

02:28

Úlet, realita nebo fikce? Tohle musíte slyšet! Máma Tomáše Zástěry každé odpoledne v éteru Evropy 2. Budete ji milovat! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

Vytoč mámu při odpolední show na Evropě 2 je opět nutno vytočit minimálně mámu Možná že i Tomášek Tomovi že já jsem tady zadat telefonní číslo a nemohl jsem si vzpomenout na poslední číslo to znáš to někdy Že dává že to číslo vytáčí že máš naprostou uložené A teď mi vypadla poslední číslice já to mám takhle někdy s pinem když chci platit kartou což je docela nepraktické právě to jsem taky z toho jenom jsem dal kartu do bankomatu a nebyl jsem schopen zadat vůbec ten PIN a bylo to ve tři ráno Ne nebylo Bylo to normálně přes den právě no tak to už to na tebe asi den o tom už to vychází Já jdu už to začíná tak já vytáčím máma by to bylo ještě horší Bylo toho opravdu Tomáši teď jsem si lehlanebo tři dny co víš že já jsem jak těhotná totiž drogerie si koupit těhotenský test normálně já mám pocit že už jsi přišla dávno ne já mám pupek Hele já kdybych byla celý měsíc a jsme zase moje předtucha teda jo to řekneš něco nějakou novinku to že máš břicho jako měsíce to v tom a to víme už dávno všichni ale nikdy jsem ho neměl a takový prosím tě co kecám na co se stalo víš co se děje Nic jsem tlustá je tam negativní tlak a bazalkou negativní náladu ale já si musím něco udělat ale oni přinesli před tělocvičnou nebo do tělocvičny nový stroj tak jsem tam nevím právě za půl hodiny Je tam všechno Teda Kit Katmarlimonády hodinky u toho stroje tak krásně schlank Tak zítra čau čau