Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Vytoč mámu

Evropa 2

Zábava

TOMÁŠOVA MÁMA radí TOMÁŠOVI jaký koupit dárek k narozeninám?

Play

Poslechněte si podcast

21. 10. 2019

01:46

Úlet, realita nebo fikce? Tohle musíte slyšet! Máma Tomáše Zástěry každé odpoledne v éteru Evropy 2. Budete ji milovat! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

Vytoč mámu Posloucháte odpolední show na Evropě 2 a já mám na mámu dotaz jaký neřeknu až jí to řeknu a vám všem taky ale až za chvilku až tě Vytočím tě sháním dárek pro svojí 26 letou kamarádku to je 26 bys to nevěděla že se rozebírají to no no tak dárek a nevím přesně co Tak jsem si říkal že se žena a taky ti bylo 26 let co by ti udělalo radost momenty se mě ptáš kdyby mi bylo 26 co bych chtěla k narozeninám Jo to máš v tom případě bych to nepřála nekdyby mě byla 26 tak jí mám říct Hele ti 26 let a nemám chodit ven protože bych potkal starého zástěru jo No tak děkuju no to je docela dobrý já jsem v práci to blahopřejeme k tobě taky asi po Gratulujeme a chápu Tak čau Ahoj Verunko