Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Vytoč mámu

Evropa 2

Zábava

TOMÁŠOVA MÁMA radí TOMÁŠOVI, aby se (ne)vrátil k bývalé přítelkyni

Play

Poslechněte si podcast

26. 9. 2019

2 min

Automatický přepis podcastu

Vytoč mámu No je čas ale dneska se na to vůbec netěším protože mám takové divné tušení že máma ví o čem se mnou se dneska mluvit a Týká se to opět mě a já mám pocit že to tak jo Nazdar Dobrý den Ahoj Verunko Ahoj já jsem nemocná Hele neposlouchej Ježiši co jsem se to dozvěděla to už je po několikáté chceš vrátit #c jo napsala tak jsem si říkal jako je co si o tom myslíš že ty třeba Coco tady na se na to díval a všelijak říkala to nesmysl Neblázni Ano Tomáši nezlob se na mě po kolikáté se zasjste se sešli Rozešli jsme se rozešli pokolikáté už budu s tím počítat na prstech všech končetin které mám tak asi tak asi 5x tak nějak no no tak já nevím tak jako hned takhle člověk když už se tolik rád vrátil vrací jsi v té svojí ex přítelkyni tak už můžeme potom legálně parkovat na místě pro postižené N.O.V.A 3 ale já ti to je blbě asi neřeknu dokud vrátí to máš pravdu ale to zase s tebou musím souhlasit můžeš mě tak já můžu tě stejně blbě z něj chuť A Ivetka nevím jestli je to dobrý nápad a samozřejmě nechci kecat a když jsem ti to jsou nekecal je to tvoje že jo Ty vole neposlouchej mě to potom ten trapný moment i během toho řeknou že se s tebou nemůžu rozejít protože nechtějí žítna rovinu že není nějaký Z jakého důvodu Ne ne umřít Tak jo tak bych to asi možná uzavřela vy děkuji názor to uzavřený a uvidíme no tak jo hele tak zítra čau čau čau čau Zítra ti to povím

Popis podcastu

Úlet, realita nebo fikce? Tohle musíte slyšet! Máma Tomáše Zástěry každé odpoledne v éteru Evropy 2. Budete ji milovat! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.