Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Vytoč mámu

Evropa 2

Zábava

TOMÁŠOVA MÁMA radí jak se vypořádat s rušnými sousedy?

Play

Poslechněte si podcast

29. 10. 2019

02:08

Úlet, realita nebo fikce? Tohle musíte slyšet! Máma Tomáše Zástěry každé odpoledne v éteru Evropy 2. Budete ji milovat! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

Vytoč mámu Posloucháte odpolední show a budeme poslouchat taky mámu No ty jsi říkala že jsi měla v noci neklidné spaní Tak to prozradím a společně i mámě ne tak volám Nazdar mámo ahoj co u vás nového Tady nic krušné chvíle včera u nás taky takže tam to lítalo člověk není vůbec No jo no tak ono ty bydlíš v paneláku viď To ne v paneláku ale jako v bytě kde je ve věžákujsem taky neviděla létající talíře docela Hele tobě taky dlouho vdaná tak to má Hele Dočkej času jako husa klasu tady milovníkem z posluchačů Twilight ságy tak jestli chce vidět opravdu v upíry který nespí někdy pořádně a jsou úplně vysátý Tak to jsou sousedi našich rodičů teda mají Co to kecáš to máš Já jsem dobrý člověk kdo mě zná Tak to víš že jo no pokud někdo ne protože pak nejsem ani dobrá rodina není člověk to je fakt ale Hele poslouchej otočil abys aby se máma naštvaná celý život co táta řekl když tady to bylAno ano