Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Vytoč mámu

Evropa 2

Zábava

TOMÁŠOVA MÁMA radí, jak odhánět chlapy?

Play

Poslechněte si podcast

20. 8. 2019

02:23

Úlet, realita nebo fikce? Tohle musíte slyšet! Máma Tomáše Zástěry každé odpoledne v éteru Evropy 2. Budete ji milovat! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

Vytoč mámu je úterý Posloucháte odpolední show na Evropě 2 No a některé věci se dají oddálit až na neurčito ale volání mojí mámě ve vysílání to je to odpolední show to se odkládá teda rozhodně ne věčně Tak právě teď se musím kousnout a vytočit její číslo a vy u toho budete Tomáši hezký úterý už máš holku prosím tě mami proč mi to dělá štěstí z jakého důvodu nedělám No tak jsem tam byla nic nikoho jsem nenašla tak jsem předpokládala že si vezmeš tu mojí novou k srdci a ptám se ti teď naposledy Už máš holku a Vás Tomáši já nevím tak prostě ty holky Furt dopouštějí nebo kdo je opouští nebo ty opouštíš nebo o co ti jde život a tak barevné někdy opouštím já někde opouští oni mě prostě no to je tak různé No někdy častoužívá viď teda jsem opouštěl spíš já je to je pravda No hele Tomášku já jsem to celý život dělal A takhle já byla taky mladá co si budeme povídat Jo to asi jo no já vždycky když jsem ti chlapi odháněla a nechtěla jsem nikoho mít tak jsem tak dlouho tak dlouho až jsem řekla Hele dej mi pokoj neotravuj nebo na tebe zavolám policajty to vždycky zafungovalo jo no víš A ten chlap se sebral a už mi za pokoj už mě nekontaktoval a pak to teda přestalo být nějak jako aktuální to už mi potom nikdo nechtěl věřit Já jsem byla starší a vědět že ty policajti ti zavolám tak osvědčené recepty byl Jak chlap a vyhodit když jsem mu řekla Miluji tě chci tě vzít a chci s tebou mít dítěnebo nevím ale zůstane na krku No tak to je zajímavého může no to je ideální tak ve středu No dobrý tak jo tak to máš ji mi opatruj se a vem si co chceš Hlavně to nikomu neříkej jestli to dobrý tak jo tak Ahoj Tomášku ahoj