Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Vytoč mámu

Evropa 2

Zábava

TOMÁŠOVA MÁMA prozradila na TÁTU, že má novou práci

Play

Poslechněte si podcast

19. 9. 2019

02:14

Úlet, realita nebo fikce? Tohle musíte slyšet! Máma Tomáše Zástěry každé odpoledne v éteru Evropy 2. Budete ji milovat! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

Vytoč mámu Posloucháte odpolední show na Evropě 2 No a co asi budeme teď dělat no volat mámě Moje máma pracuje ve školní jídelně a táta bar občasné brigády včera Máma říkala že má táta novou brigádu tak jí teď naopak ze sevy Zemek hovoření a vytáčím schválně co táta dělá a ve čtvrtek Nazdar tak ten táta já to musím jít rychle Táta má novou práci je to brigáda máme za sebou 500 lidí to má že má potřebu 500 lidí je to brigáda to jako brigádník a dělat šéfa nějaké velké firmy nebo co a trávu na hřbitově Hele hele No jo no a jak mu to jde Mimochodem ještě nevyhodili Jo chodí zdraví domů manželce a uvidíme noNo a ta se k tam u nás na hřbitově trávu Tam jak je ten jak jsou ty betonové dlaždice kilometrů od domova Takže u nás otázky Já jsem právě zjišťovala že se to u nás protože tam je většina betonových dlaždic tak nevím co tam se k moc No tak to by mě Babička řekla že už tam je 15 let neviděla Já se budu mít já to vidím já dneska udělám zapálit svíčky a zeptám se jí co ty papriky potřebuji Tomáš zavařit lečo těší svoji životní na hodného synaNo a má to jsem zvědavá jak to dopadne večer Verunko