Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Vytoč mámu

Evropa 2

Zábava

TOMÁŠOVA MÁMA prozradí jak chodil TOMÁŠ za školu

Play

Poslechněte si podcast

3. 9. 2019

02:25

Úlet, realita nebo fikce? Tohle musíte slyšet! Máma Tomáše Zástěry každé odpoledne v éteru Evropy 2. Budete ji milovat! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

Vytoč mámu Evropa a opět budeme vytáčet je to tak včera jsme mluvili o tom že začal školní rok a abychom byli aktuální velmi prudce takže se o tom pobavíme s mámou dneska jak jinak taky vytáčím Dobrý den Ahoj je to furt mě to furt a furt a už tam zůstane také viď můra Jedna včera a řešit začátek školního roku tak to probereme dneska když už to není co ty na to No tak když už to není aktuální ale ty jsi taky taky ne za školu ale víš No to máš vůbec Ten to měl nějaký pomatený ten jsem to měl obráceně jsem vždycky byla za školounaháněli No jo Tomáši tak když to tak že tu školu tak za to máš No to je pravda že dlouho hledal ale já jsem si vzpomněla Já si jednou Pamatuješ si asi volal tomu psovi profesorovi to já nevím do třídy už nechodil ale já jsem v noci to bylo profesor olej meruňkový vlastnosti vytočený a on to zvednu ratemyprofessor vypovídá probudil jsem vás Avon naštvat jako že ho probudil Co to je Co to je že jo tak mu to máš říkat dobře ti tam ty a já se teď učím a položil mu to ne ty jsi byl ale pilný samozřejměNo a když jsi chodila v botách radši nebo zase budu po ní až do sklepa Tak co kdybychom si vyměnili řekneme hele tak čau