Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Vytoč mámu

Evropa 2

Zábava

TOMÁŠOVA MÁMA probírá s TOMÁŠEM život na vesnici

Play

Poslechněte si podcast

23. 10. 2019

02:15

Úlet, realita nebo fikce? Tohle musíte slyšet! Máma Tomáše Zástěry každé odpoledne v éteru Evropy 2. Budete ji milovat! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

Vytoč mámu odpolední show na Evropě 2 No máma čeká pravděpodobně nikdy To nevím přesně ale měla by být na telefonu tak Zjistíme jak se má Co vlastně dělá i při středě ale uvidíme ahoj ahoj To je neuvěřitelné ty na to zase sedíš viď Já myslel že ona říkala to nepochopil že jako že si s tátou zpestřují život intimní jen že to má na vibrace ať já ti pozvání nebo co říkala ale já nevím někam jinam Jak se máte Jak se máte Co ti mám povídat čekám kdy mě ten no čekám jenom kdyten Honza vysvobodila nebo toho draka jak se máš ty docela dobře Teď to dost a budeme dům Tak já se těším Budeme na vesnici od března tak na vesnici půjdete na vesnici jo no vidíš to všichni se stěhuji z města ven Jenom ty jsi mě Stando hele kdybych měl malého tak se s tím taky na vesnici to nevím kde bydlet Ale ono to tady bych měl ono to má kouzla bydlet na vesnici všichni na to nadávali Tady podívej se musím také sousedské vztahy krásný když si půjčit mléko a přijdeš nalitá bez mléka hele to se ti bude velmi často stávájo no já mléko ještě mám trošku jo no ty Mlíko máš stejně jako já to pokládám ahoj čau