Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Vytoč mámu

Evropa 2

Zábava

TOMÁŠOVA MÁMA pomlouvá sousedku

Play

Poslechněte si podcast

4. 9. 2019

02:19

Úlet, realita nebo fikce? Tohle musíte slyšet! Máma Tomáše Zástěry každé odpoledne v éteru Evropy 2. Budete ji milovat! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

Vytoč Tak mámo ano je to tak i ve středu na Evropě 2 budeme volat mámě Jak se říká středa volat mámu je zapotřebí přesně takhle se to píše No a my víme naprosto kulovnici co máma dělá a proto ji vytočíme omáčku No nazdar Tady jsme my dva dobrý den dobrou vydrž jo ale já jsem to je krásné děkuji moc krásně to voní Já si musím vzít rcb01 slova co jsem vůbec ne že to je na to zvědavej Je to nějaký z cihel a smrad po celé zahradě od božího rána a Ježíši Maria ty jsi reklama na to make a speechjak to tak nejdřív dělá že je to skvělý Jak to voní a pak to po Haniš Když jsem já něco řekla prosím tě No tak ještě nevím zda to svět neviděl To se uvidí dneska Hele kdyby jsi prosila mě bys to pak vypadá jak kdyby jsme měli do huby no ty rozhodně ne To je pravda no škoda mi hodně že jo tak doufám že nic nebude tak se nic dělat Je to je cuketa štrůdlhow to get a Tomáš si zaslat vidíš co to je No tak čau