Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Vytoč mámu

Evropa 2

Zábava

TOMÁŠOVA MÁMA odhalila TOMÁŠOVI nevěru. Co na to TOMÁŠ?

Play

Poslechněte si podcast

6. 11. 2019

02:33

Úlet, realita nebo fikce? Tohle musíte slyšet! Máma Tomáše Zástěry každé odpoledne v éteru Evropy 2. Budete ji milovat! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

Vytoč mámu Evropa 2 a nevím jestli se mám úplně odměníme ale nabídneme mámu No já už nepočítám pracovní týden na to jestli to pondělí úterý nebo středa ale kolik ještě telefonátu do konce týdne zbývá jsme v polovině tak jsme si palce vytáčím Tom a pěknou středu Ahoj tobě taky Tomášku předat novému ne No tak jsem to řekla za tebe no tak Ježíšmarja jsou taky vím a počkej počkej počkej počkej se nedělej Já mluvila s toutoTak to jo A už jako kluk taky myslím ale myslím si to je parťačka nemáš důkaz Já si to taky myslím já nemám důkazy ale já jsem poslouchala Tomáši od těch tvých bývalých děvčat Oni nejsou moc spokojený a zase Tomášku není na tom nic špatného A vy jako nějaký chybí víš jako že nějaký třeba možná to nechci říkat tak mě úplně nahlas ale samozřejmě že je dobrý že si o sobě myslíš že jseš jako hrdina viď Ale ona skutečnost je jiná to máš všechno prosím ty mysli Ano já tě nebudu tvoje matka tě nebude poučovat ale podívej se na takového tigera woodse ten potřebuje trenéra Rozumíš Jestli jestli by třeba co ty se zeptej táty se neptej Hlavně se zeptej tátyNo a ty bys mi dala ten jako teda Nebo jako kdo to má dělat a má to být no dobře no Má to být Ne ne ne ne vysílání děti Ahoj ahoj ahoj já budu v životě to nechápu za co za co to má najeto cesty v přítomném životě Tomáši já jsem furt tady Já čekal Ahoj ahoj