Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Vytoč mámu

Evropa 2

Zábava

TOMÁŠOVA MÁMA nepoznává svého syna

Play

Poslechněte si podcast

17. 10. 2019

02:23

Úlet, realita nebo fikce? Tohle musíte slyšet! Máma Tomáše Zástěry každé odpoledne v éteru Evropy 2. Budete ji milovat! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

Vytoč mámu a nemocenské co psal jsem nějakou zprávu ale ještě nebyla doručena nebo já nevím jsi si přečetl a vůbec teda Jdeme do toho skočíme do toho rovnýma nohama Nazdar mám dobrý den a Kdo to je Kdo asi Miroslav Moravec že nemůžu mluvit neznamená že mluvíš jako co se ti stalo máš toho Tomáše že ještě chodíš tam ne chlastat s těma svýma kamarádama furt chodíš po hospodách s holí zima už je venku a furt nic neřekneš po Zahrádkách a nic jiného nemáš na práci vytvoření ale musíš mi strašně pomohlonapříklad psát a ty už taky nebavilo chodit furt do hospody tak se oženil tak se sněhem příklad No samozřejmě že je šťastný No ale tak táta chodí přece v hospode pořád ne když je ženatý po svatbě samozřejmě No hele o víkendu teda mně postarala ne Co to je na to připrav Pelíšek ale vidím v ženském vůbec nerozumíte Tomáši opravduNo já bych vám Já ti to přijeď a já ti udělám trošku nějakou teorii co ta žena jako vůbec do toho života očekává od těch chlapů ona jako otevřená kniha psaná čínská sepsaná čínským písmem ale je otevřená a samo to vášeň a ani jsem neměla prosím tě já to zítra se nebudeme v práci tak si zavoláme v pondělí Co ty na to až budu mít hlad ne No ty jsi taky bezvadná Já na to kašlu bolí celá rodina zástěrová čau