Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Vytoč mámu

Evropa 2

Zábava

TOMÁŠOVA MÁMA našla TOMÁŠŮV sešit milenek. Co je uvnitř?

Play

Poslechněte si podcast

12. 11. 2019

02:38

Úlet, realita nebo fikce? Tohle musíte slyšet! Máma Tomáše Zástěry každé odpoledne v éteru Evropy 2. Budete ji milovat! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

Vytoč mámu mámu a jak jsem včera zjistila to nebude moje oblíbená rubrika říká ti Zuzanko říkáme Zuzanko evidentně se jí nelíbí moje jméno Ostatně věta co to je za jméno a myslím si že jako potvrdila si dojmy které země má máma A v tomhle duchu se tak nějak předpokládám bude od věty dnešní dobrý ale uvidíme Mě říká to samé co máš za jméno a to mi ho dala takže vytáčím Nazdar Ahoj dneskaZačal jsem ti neřekla já jsem ti tady našel ten sešit k sexu dají nějakým a já což je milenec Voděrady a tak A zaujala mě teda stránka 17 21 23 stránek Nemá totiž Prosím tě jenom ti to říkat nějak nebo takhle jestli by mě zajímalo jestli vůbec Dokážeš být nějaké dívce věrný No a to by mě zajímalo jestli ty jsi byla jedna tátovi celou dobu teda když mě takhle tedy pranýřujevůbec neposlouchá Samozřejmě že byla věrná celý život až za hrob a dál No koukám jestli nekoukáš na okna No jo no tak si zavoláme zítra Radši ne nebudeme to rozebírat stránka 17 22 35 Tomáši Zkus to vzal ještě ty svoje omalovánky tam se z tebe zblázním Já se tomu říkalo je to k masu z Indie dobrý Tak nám zabili Ferdinanda mami Tak zítra čau