Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Vytoč mámu

Evropa 2

Zábava

TOMÁŠOVA MÁMA má problémy s kamarádkou, kterou kousl komár?

Play

Poslechněte si podcast

23. 9. 2019

02:19

Úlet, realita nebo fikce? Tohle musíte slyšet! Máma Tomáše Zástěry každé odpoledne v éteru Evropy 2. Budete ji milovat! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

Vytoč mámu Posloucháte pondělí odpolední show na Evropě 2 a my máme trošku strach No je taková Tak máma říkala že kdo ví jestli si dneska vůbec ještě zavoláme teď nějak naštvat což je dobrý přístup pro ty z vás to jí to nemusí ale to zase máme ta škodolibá že by vám to neudělal tak kvůli na Tomáši hezký den Ahoj Verunko Hele řekni co to je ta měla nějakou smutnou zprávu že se mám zeptat Tebe co se stalo nebo teta mi psala že nějak jako Zeptej se mámy nevím co se děje nebo žralok nebo co jako komárboty do bicycle Hele tak ona furt nestává nebo co No tak stavu Nemo No jako jo ano ano přesně tak spavou nemoc is pavouka to chce kousnout taky proto nebo já už jsem vás tě kousne to já furt nevstávám No to jo no ale budu muset kousl to nedají pokoj s tím autem já už ani nepamatujipamatuješ Tak nám pak pozor na to tak zítra vajco Tak zítra čau čau P rozhovory na úrovni