Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Vytoč mámu

Evropa 2

Zábava

TOMÁŠOVA MÁMA má nový mixer. Co do něj dává?

Play

Poslechněte si podcast

8. 8. 2019

01:54

Úlet, realita nebo fikce? Tohle musíte slyšet! Máma Tomáše Zástěry každé odpoledne v éteru Evropy 2. Budete ji milovat! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

Vytoč mámu Posloucháte odpolední show Evropy 2 a to při čtvrtku No a pokud se vám v dneska ještě zlého nestalo tak Vítejte právě teď uslyšíte telefonát s mojí mámou nic horšího už vás pravděpodobně nepotká tak si ho užijte vytáčím No nazdar Kolikátýho je No počkej Ježíšmarjá telefonu Ne Cože Já nechci já ležím no tak co dálNo tak to víš že bych se na kafe jo ne na to smutný co že na to smutné No jo no jako na ovoce a tak jo no a co jsi do toho všechno všechno zdraví Hele jahody vodku a trochu antidepresiva to tam britského výrobce tohle to nic jenom nepijte americký úsměv je dobrý tak jo čau ty smutný můj ahoj