Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Vytoč mámu

Evropa 2

Zábava

TOMÁŠOVA MÁMA je nezvěstná. Telefon zvedla nějaká holčička.

Play

Poslechněte si podcast

30. 9. 2019

02:58

Úlet, realita nebo fikce? Tohle musíte slyšet! Máma Tomáše Zástěry každé odpoledne v éteru Evropy 2. Budete ji milovat! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

Vytoč mámu pondělí ano budeme vytáčet mámu No máš nějaký dojem kdyby mohla být doma Pokaždé když jí volám ten dojem se nemění ale is tímto dojmem dnes vytáčím Haló Dobrý den Haló kdo tam je je tam je tam Teta Jana Ahoj já jsem Tomáš a já bych potřeboval tetu Janu a povídala že když na to jako nikdo neuvidí tak že dostane medaili čokoládový nejde jsi takový Team nejde z někoho No jasně a nejde nejde staty aniko už náhodou za stromem já jsem to máš Já jsem syn tety Jani já jsem její synek já jsem to máš Já taky ne večer přece to je pravda ty jsi tak chytrá Barunka nám řečeno ale já jsem to jen aby jsem docela ty medaile výročí jsem tady dlouho a máš babičku Babička je taky schovaná já ti děkuji a vyřiďte té Janě že jsme jí volali jo že jí zavolám a teda zítra řekneš jí to Ještě ne až tě najde škola dobře no tak nic tak se taky hezky schovej a buď potichoučku a my teď ani pak zavoláme Já jsem v rádiu víš Tak to teda není pravda protože v rádiu jsem mu říct do mikrofonu a ne do telefonu tak jo to je moje kamarádka to je Veronika Koko Víš Víš co Barunko končit jo Tak pozdravuj tetu Janu že jsme jí volali jo Tak papa ahoj čau čau ahoj