Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Vytoč mámu

Evropa 2

Zábava

TOMÁŠOVA MÁMA hledá recept jak proměnit vodu ve víno?

Play

Poslechněte si podcast

1. 10. 2019

02:21

Úlet, realita nebo fikce? Tohle musíte slyšet! Máma Tomáše Zástěry každé odpoledne v éteru Evropy 2. Budete ji milovat! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

Vytoč mámu Evropa 2 Ano budeme volat Tomášovi mámě to včera jsi to vůbec nepovedlo kdo poslouchal protože to zvedla nějaká malá holčička máma pracovala ve školce je to pravda že lepší než klackem přes přes ruce se říká Ano dneska zjistím jestli a jestli bude u přístroje Tak já vytáčím Nazdar Co to bylo včera nezavolal že já jsem ti volala to nějaká malá holka ve školce a já byla na nějakou soutěže se mají schovat a kdo bude nejdéle hraj čokoládové medaile vykuřovadla zase viďKam přijedeš v pátek na tu Ostravu No tak přemýšlím že jo jo musíš Hele ale já tady teď si dám recept víš A na co na to na brusný papír už mám v ruce a na co jsi přišla na konec Co to bude Jo počkej dneska byla Bible Jasně a řešíš Jak se mění voda na víno aby se ušetřil a naftu párty napadlo asi dělám si tady listu věděl že tam je to je dobrý nápad Já se podívám kde to píšou a ještě jsem to nenašla vy nevíte náhodou viď nebo takhle se monitorulednice na záda kříž a třeba jsem ti No já si musím zapálit dobrý no Tak si zavoláme zítra zase jo No tak jo tak čau ahoj