Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Vytoč mámu

Evropa 2

Zábava

TOMÁŠOVA MÁMA drsně urazí TOMÁŠE a KOKO

Play

Poslechněte si podcast

6. 9. 2019

02:09

Úlet, realita nebo fikce? Tohle musíte slyšet! Máma Tomáše Zástěry každé odpoledne v éteru Evropy 2. Budete ji milovat! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

Vytoč mámu chýlí ke konci ale i v pátek volám a Tomášovi mámě já ti řeknu co jsem zažil včera večer nebo v pozdním odpoledni poradu je to moc není ale třeba to bude zajímat je to úplně normální schválně Dobrý den pane Ahoj co děláš pokud nějakou zahradou a údržbou tak včera sousedka viď v baráku v Praze tak říká potřebuji posekat trávu tak to tam prostě se k vám do toho najednou řekne hele ty ta větévka je potřeba říznout Tak tam prostě lítám celý zpocený že jo Já jsem to na zahradě takže když máma dá pokoj chvilku tak hned to přijďte z tvé strany sdělil své trápení včerejší no tak já ne takhle to mi volášzajímavá tvoje trápení když jedno velké trápení po celý život ale zase na druhou stranu je zajímavé pozorovat jak jsi tak jako malinkého vajíčka a a ty miniaturní spermije narodí jako pitomec jako jsi ty hele to je pravda No řekni něco teď protože já na to reagovat já prostě některé věci nechávám běžet stranou když někdo uráží To není můj problém já může dělat jenom Kokokokodák se urazila i já koukám že první bude chtít mluvit tak mi zítra zavolá jo tak jo tak díky díky za nás za oba a díky za všechno za tvůjčas za tvoji péči a uvidíme jestli se ozveme jo já bych nadával čau ahoj