Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Vytoč mámu

Evropa 2

Zábava

TOMÁŠOVA MÁMA čekala měsíc na svého syna

Play

Poslechněte si podcast

5. 8. 2019

02:01

Úlet, realita nebo fikce? Tohle musíte slyšet! Máma Tomáše Zástěry každé odpoledne v éteru Evropy 2. Budete ji milovat! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

Vytoč mámu Posloucháte odpolední show Evropy 2 a dámy a pánové po jednom měsíci a 5 dnech se opět rozezní telefon na straně mojí mámy které zavolám tak dlouho jsem tam nebyl protože jsem různě cestoval tak aspoň zjistíme co všechno se událo u nás doma a vy u toho pochopitelně budete taky na vytáčím Dobrý den Tady Tomáš zástěra to je váš synek Nazdar Pokud ne No jasně tak to uteklo viď No neskutečně to tady říkal no to je fajn Fenka je to pryč a co já tak já jsem furt říkala že přijedeš Já tady měsíc který jsi nebyl doma já jsem se neptal na nic Ty jsi Já vím že ty ses mě ptala co teďněco jako já já tady měsíc čekám doma že přijedeš Já jsem nic neplatil a sama sama bez táty Jo jo taky statek No to bylo naštvanej Akorát byla proč jako co mi říkal Jo a mám ji nechat proplatit mi neříkal nic všechno při starém tak to je dobrý Člověče tak to dneska ukončíme Zavoláme si zítra budeme si vyprávět co se dělo A co se děje jo tak mi zavolej já ti to do povím Jo dobrý tak jo ahoj