Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Vytoč mámu

Evropa 2

Zábava

TOMÁŠOVA MÁMA byla na výletě ve skalách. Co se tam stalo?

Play

Poslechněte si podcast

5. 9. 2019

02:34

Úlet, realita nebo fikce? Tohle musíte slyšet! Máma Tomáše Zástěry každé odpoledne v éteru Evropy 2. Budete ji milovat! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

Vytoč mámu a už počtvrté v září na Evropě 2 v odpolední show je potřeba opět zavolat matce Ano údajně byla na nějakém výletě na konci prázdnin Já ani nevím přesně o co jde nějakém a kámoškami tak hlavně se vrátila zpět že já ne my jsme byla vůbec tak ti zavolám jo A věřím A to já už do toho kopnu ale opravdu Já jdu koukat no já mám 150 SMS zpráv v Kika než takhle prstem dolů hledám recept a ty mě do toho zavoláš tak zase abych začala od začátku Ahoj maminko telefonu abych to našla a teď mě voláš to mě nemůžeš zavolat říkám že jí jednou klepne až se to nestalo Já se divím že mě ještě nepraskla všichni srandu Hele mami jak se s ní sedí v Hele mluvili tenkrát já jsem na tom táboře to byla jsi s těmi holkami v těch skalách se podívat na tom výletě víkendové nebo nebyla No to víš že jsem byla s holkama jako s vrstevnicemi takhle byli s menom o víkendu My jsme zapomněli jsme průvod a jezdili jsme tam na takových těch uličkách No nevím jak se to tam jmenovalo To mi nějak uniklo ale bylo to moc pěkné a potom ten první nazí těchoděly kilo je že on říkal Hele nebo takhle on ten průvodce na nás mi nadával že jo ale jenom Říkal kdyby dámy na chvilku s vlkemby jsme slyšeli i vodopády prý přijde že jenom tam nechala vyhodit a Bohumil pěkný Hele kdyby jsi byl tak by jsi slyšela nebo vodopády Zavoláme si zítra A budu jako pěna jo