Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Vytoč mámu

Evropa 2

Zábava

TOMÁŠOVA MÁMA byla na pracovním pohovoru, jak to dopadlo?

Play

Poslechněte si podcast

9. 10. 2019

01:46

Úlet, realita nebo fikce? Tohle musíte slyšet! Máma Tomáše Zástěry každé odpoledne v éteru Evropy 2. Budete ji milovat! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

Vytoč mámu Evropa 2 včera večer máma psala že jde nějaký pracovní pohovor ale se ti tam líbí ale málo peněz co si budeme povídat takže to že to zkusí tak jí zavolám a zjistíme jaká je situace po dnešním pohovoru No to máš Dobrý den Tak co pohovor co ten pohovor Prosím tě pracovní pracovní pohovor Když jsi mi psala že se bojí že tam jdeš A nebojím se mnou na stupni 2017 Hele což teda jako bych si moc nepomohla že jo ale říkali že Později se může zvýšit až na 34000 jako po zkušební době jo No asi jo no Tak jsem řekla že teda děkuji a že nastoupím později tak že to je pochopit že to je po zkušební době a že teda zkusíš nastoupit později Přesně tak už tam nebudu za 17 A jsem blbá že jo když tak pak můžeš za 35 No jasně mami a potom ty jsi tak chytrá tak Jsem mladá nebo jsem blbá přece umím přemýšlet že jo Tak to jsem rád že to takhle a já bych zavolal zítra to už nemá cenu nějak rozpitvávat ne Má to cenu Čau Ahoj Tomášku