Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Vytoč mámu

Evropa 2

Zábava

TOMÁŠOVA MÁMA byla asistovat u porodu telátka

Play

Poslechněte si podcast

15. 10. 2019

01:53

Úlet, realita nebo fikce? Tohle musíte slyšet! Máma Tomáše Zástěry každé odpoledne v éteru Evropy 2. Budete ji milovat! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

Vytoč mámu Posloucháte odpolední show na Evropě 2 občas volat mojí mámě včera nakousla že se na vesnici rodilo telátko o víkendu zmínila se ale my jsme na to neměli No já jsem u toho vlastně skoro vůbec nebyl ale ona to bude vyprávět určitě barvy ti Já se těším teda těším se Titová jsi dobrý den já jsem si tě tam už zablokovala chaty se zablokovat l ne No tak řekni Verunce o tom telátku nebo jako kráva a dělá to nemohlo jít ven hele No jo tak to máš Já jsem tenkrát dělá na gynekologii takže se mi pomoct ale trvalo to teda dlouho ale my jsme čekali na hodinu dvě ale než jsi teda ten zvěrolékař on se podívala na toho Tomáše ten tam tropil scény Hele a pak povídá babi neřeš Protože kdykoliv se dá kráva na něj podívala Helena že už nedávno porodila tak potom to máš všechno Zdeňku viď Hele tak si zavoláme zítra teda nebo jsem dostal vynadáno nehezky to bylo Díky a čau čau ahoj