Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Vytoč mámu

Evropa 2

Zábava

TOMÁŠ volá MÁMA o rady do života

Play

Poslechněte si podcast

7. 8. 2019

02:09

Úlet, realita nebo fikce? Tohle musíte slyšet! Máma Tomáše Zástěry každé odpoledne v éteru Evropy 2. Budete ji milovat! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

Vytoč mámu Posloucháte odpolední show Evropy 2 jsem tady stále sám kupuje na mateřské a člověk a občas popadají takové chmury životní tak si postěžuje své rodičce mamince vytáčím práce domů a nebo mi poslouchat je že ty to nějaký nesmysl že jsem doma No tak povídej v klidu já jsem přišel k postěžovat komunismu než svojí mámě viď jsem tu pořád sám zase to není normální kluk že tě nikdo nechce nic jsi celá já se za celý tým nebo jak se to říká Hele poslouchej mě já ti řeknuŠťastného života chceš Vem si to je hlavní ponaučení Jo aha no tak spokojen A hlavně ty už to už je to nesplnil že jo tak táta nikdy nic že jo A ne no hele druhý to musíš si najít hlavně především ženskou která taky umí vydělat peníze ne aby tě jenom povídala o prachy to se taky znáš to máš ty To si taky celý ty No tak to já bych se rozdal to co jsem ti řekla že všeho Nejdůležitější je aby se ty čtyři ženský nikdy nebyl ale hlavně mám No vidíš tak mě rozesmátpotřebuji slyšet dneska to už končím a zlepší do sebe nevypadne Tak čau