Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Vytoč mámu

Evropa 2

Zábava

Proč si TOMÁŠOVA MÁMA nechce dát strašáka na pozemek?

Play

Poslechněte si podcast

30. 10. 2019

02:15

Úlet, realita nebo fikce? Tohle musíte slyšet! Máma Tomáše Zástěry každé odpoledne v éteru Evropy 2. Budete ji milovat! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

Vytoč mámu odpolední show Evropy 2 No a co jiného volat mámě Já jsem o víkendu uklízel zahradu na chalupě Má máma má také velkou zahradu u baráku je potřeba jí sdělit ať si dá pozor na ptactvo na ořechy a tak dále také malinkovi Prudím a Dobrý den Ahoj Ahoj Verunko To je dost že voláš to je za měsíc už v podstatě je listopad v podstatě jo ale začíná tak zvané zahrádkářský chaos No to je pravda no my s tátou helifood jsme tam na ní listí z ořechů Měla by sis to měl bys to dát strašáka kvůli vrabcům až tam ostatní ptákům aby ti nevzali ořechy a to je zbytečné to máš Vždyť jsem tam pořád stejně celý den já na to strašáka to si to stačíTo je pravda No ale já ne Tomášku poslouchej ty mě Oni tady kopaly ten septik víš už je to hotový ale zůstala na návsi 6 kubíků Země a já nevím co s tím kam to come to odvézt tady není místo tady není vyhnutí tak já nevím tak to je zatím nic lepšího tě nenapadá na to chci vystudovat vysokou školu tohle to nevadí nejsem takhle mě napadlo Já říkám tátovi tak aby si vykopat díru a mně se to tam zahrada do toho beztoho takže to říkala že to není blbý co s tím že ano tak kdyby to vozil kolečky a to bude asi 64 let Někde jí to by byl já v tom je ten film VykoupeníDášenka Lomnice hezky a zítra kdybych to nebrala Dobře tak snad to vezmeš tak jo tak ahoj