Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Vytoč mámu

Evropa 2

Zábava

Proč se TOMÁŠOVA MÁMA máma necítí dobře?

Play

Poslechněte si podcast

5. 11. 2019

01:42

Úlet, realita nebo fikce? Tohle musíte slyšet! Máma Tomáše Zástěry každé odpoledne v éteru Evropy 2. Budete ji milovat! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

Vytoč mámu a je to zase tady tady na Evropě 2 v odpolední show No a to máma řekla úplně přesně to je to to je Stephen King napsal tento horor podle jedné nejmenované postavy které právě teď jdeme volat tak zatím čau tady je nový lepší syn týden já už si pamatoval Jo ty hele já jsem od rána nějaká divná ale p62f se narodila viď Hele ani kafe mi dneska nestačila startovací kabely nebo nevím já to počasí To je taky Hele já jsem zmrzlá Tady je zima jak v ruském filmu couvájá vypadám jak debil to máš ty ale víš co je nejhorší a ty pak tu čepici sundat a vypadala jsem stejně pořád tak celý den hned nemám jestli to náhodou jako vůbec ta čepice jestli vůbec ho nikde u nás já se začínám váže na tu čepici tady vůbec nešlo že jo No vidíš to že ještě tak si přestaň křížit prsty jo zavoláme si zítra ahoj