Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Vytoč mámu

Evropa 2

Zábava

Plní TOMÁŠOVA MÁMA slib, že bude denně pít 2l vody?

Play

Poslechněte si podcast

24. 10. 2019

02:11

Úlet, realita nebo fikce? Tohle musíte slyšet! Máma Tomáše Zástěry každé odpoledne v éteru Evropy 2. Budete ji milovat! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

Vytoč mámu Já jsem jí nedávno říkala vy huboval že vůbec nepije vodu protože je Ona pije různé nápoje ještě něco ne ale tak ať je dodržuj pitný režim a nadiktovala jsem jí minimálně 2 litry vody denně tak si dneska ověříme jestli to plní tak já jí vytáčím Čau mámo Dobrý den hned při kraji tak jak to vypadá s tím tvým pitným režimem o Tomáši to se nedá day 3 litry Já se snažím ale já dneska vypila tohle to jeden a půl litru a mám co dělat když já jsem úplně Prosím tě vždyť já už jsem jak should not a furt běhám na záchod To je v pořádku To se pročistí že já jsem říkal teda jsem se musel podívat teda joNo jo ale v pořádku To je co co co mě ptáš prosím tě jestli to z tebe ještě nalil ten půllitr co chybí tak pak už stačí jenom aby jsi přistavěl abys mi postavil ke mně mohla vždyť já už jsem jak přístav hele no maximálně disk A jak dneska čoveče v rute posolit a vydržel aby si nekonečně dlouho prosím tě od té doby co pijou žáby pivo starý báby Ty piješ rum Já se snažím Tomášku Ale opravdu to nejde co chceš po mně nemožné dobře a už se podepsala to závit aspoň mohla bych chladnější na převaz zedníkzávit odění to dědictví a pak s p jak chceš Verunko