Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Vytoč mámu

Evropa 2

Zábava

O kolik TOMÁŠOVA MÁMA opět zhubla?

Play

Poslechněte si podcast

11. 10. 2019

02:21

Úlet, realita nebo fikce? Tohle musíte slyšet! Máma Tomáše Zástěry každé odpoledne v éteru Evropy 2. Budete ji milovat! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

Vytoč mámu Posloucháte odpolední show na Evropě 2 Ai při pátku zavoláme mámě nekonečný seriál A opět je to díl na kterém naprosto nevíme co se bude dít Takže jste nás neexistuje nedá se nic dělat ale máma něco určitě má ten píše sám život teda tak to píše jedna z forem života a to je moje máma Nova včera pěkný pátek každý den takže je to úplně jedno ale prostě štve No táta mě štve kdo by mě štval prosím tě celý život Mě No žádné novinky Já ti vyfotím jsem ti zrovna zase že jo a já mu říkám Zasepochválil že trošku jdu do tebe že se o tebe starat Tak já ti mu říkám tady Podívej se tak jako jestli mi to sluší rozumíš ale říkám mu co tě na mě nejvíc přitahuje on taky neřekne že mě miluješ jak dlouho že jo Co Co Co to je To co říkáme Tak si třeba líbí jako obyčejný postavičku vyhublá netuším co já nevím čemu se směješ Veroniko no pardon teda smysl pro humor to je hezký že se aspoň něco našel něco Nevím co by mě udělal radost že jo můj smysl pro humor no Koho to zajímá to dnes to já se tady snažím já se já se Víš co já si na toprdla 17 Smíchov