Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Vytoč mámu

Evropa 2

Zábava

Na co myslí TOMÁŠOVA MÁMA při sexu?

Play

Poslechněte si podcast

12. 9. 2019

02:15

Úlet, realita nebo fikce? Tohle musíte slyšet! Máma Tomáše Zástěry každé odpoledne v éteru Evropy 2. Budete ji milovat! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

Vytoč mámu ale nabízím odpolední show a další nabídka z ní máma No jasně já jsem s ní mluvil a ona říkala Člověče ty když to uvádí že jsem poslouchala někdy tak to vypadá jako kdyby jsme Kdybysme se nechtěl vůbec volat Jako že se vždycky ne těšíš a říkáš jako že přijde nějaká hrůza že musím zavolat mámě toho mohl mít takový dojem ano ale to je mylný dojem A já se dneska velmi těším a vytáčím s úsměvem na tváři a to tě péro čau ahoj Co Co Co Co Co Co je tak to je ta rubrika že máš něco říkat a ty mlčíš mám dojem že vždycky víš že jo tak já jsem včera už jsem už od minule říkala jsem jí že já se nenechám domluvit tak kdyžtak jsem 15 když nemluvím tak jsem taky špatná jsem říct a ne tak já nejsem na chalupě pracovní den Počkej ty hrozně teď máš ten týden strašně rychle než Ty poslouchej ty to máš takový s těma holkama co jsme doma že si takhle rychle hotový tak s tebou vydržel a musíš mít u toho třeba na nic ale hodně a sexuálního co doporučuješ třeba na tebe a to není ani moc vtipný mě to nebaví takhle cizího to vtipné no pochopitelně že tam budeš cítit špatně já jsem dost nepokoje nejsem protože se mi takyJeště že čtvrtek čau