Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Vytoč mámu

Evropa 2

Zábava

Jaký má TOMÁŠOVA MÁMA pocit ze svého syna?

Play

Poslechněte si podcast

8. 10. 2019

01:53

Úlet, realita nebo fikce? Tohle musíte slyšet! Máma Tomáše Zástěry každé odpoledne v éteru Evropy 2. Budete ji milovat! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

Vytoč mámu Posloucháte odpolední show na Evropě 2 máme úterý a kolegyně kokosy protáhla mateřskou pauzu a stará se o dceru a myčku tak to musím říct mámě aby věděla že to stále ještě není tak vytáčím Tomáško No nazdar ahoj mně nebo mě telefon Proč s vámi pošta jsem si asi myslel ráno do práce protože mě včera přišla sms že mi budou mezi 8:00 a 13:00 a 15:00 doručovat balík víš Tak čekám na telefon Kolik je hodin teď jsem to rychle Hele já jsem tady pořád sám Pokud tady není ještě takže tak no tak to si tam někoho nejspíš co říkali Hele Tome ty jsi nejlepší vysíláš sám neillprostě nikoho ti dávat nebudeme ty to zvládáš tak nejlíp sám Prostě No znáš to vždyť vždyť mě znáš no No právě že tě znám to máš co ti řekli v rádiu jako vedoucí jo no jo no takhle No když ti práci někdo řekne že jsi nejlepší A že to ty sám zvládneš nejdřív tak to znamená že jiného debila nenašli že jo no co se dá dělat no že jsi tady dneska za debila zatím No jo tak to máš někdy ne ale v práci každý skoro každý den to je v pohodě je to asi takovej pocit jako je bodnutí nože Thomas písničky a zítra budu mít tak jo Tomáškova viď Já tě mám ráda vím tak jo ahoj