Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Vytoč mámu

Evropa 2

Zábava

Jak TOMÁŠOVA MÁMA reaguje na to, že zdraží cigára?

Play

Poslechněte si podcast

11. 9. 2019

02:03

Úlet, realita nebo fikce? Tohle musíte slyšet! Máma Tomáše Zástěry každé odpoledne v éteru Evropy 2. Budete ji milovat! Poslouchejte další epizody v aplikaci Youradio Talk.

Automatický přepis podcastu

Vytoč mámu já dodávám akorát vytáčím No nazdar týden čau čau ahoj Verunko nemám Nemám co sebou nebo zítra v telefonu to je brzo ještě někdy se poštěstí někdy přivezu Jo jo no tak jo a co ty nic neřekl nic ti neřeknu všechno všechno si užiješ všechno z neužiješ učebně ale to jsem tě viděla jsem tátu a taky to byla jediná poslední věc kterou jsem nic neužila A prý se jak to dopadlo to já bych taky mohl říkat věci a ne říkám třeba teď bych mohl třeba vypnout úplně Klidně bych ho vytáhl netahej jsem žádný ne To je něco mám a udělala minulý týden tátovi a to a to se to dáme Czech nedá noNo tak si představte počkej počkej počkej to máš i za prvé rádiu tak jsem ti vždycky když se aby jsi aby jsi to táta nedozvěděl tak jsem ti poslala to si pamatoval 10 Kč Tak to máš vždycky sním Tak já ti dám taky nevyšlo no tak nic neříkej to mi bylo asi tak šest let dneska 10kč skutečně mi nestačí a ani stovkami nestačí Martinko Máš smůlu já to řeknu prostětisíc málo Pořád se tak to by šlo tak zůstane celý nebo obráceně to jsem zrušil Díky a zítra Papa a pošleme na účet nebo víš že jo Čau Ahoj Verunko Ahoj